Co słychać? Kącik aktywnego rodzica Nauczyciele Zajęcia dodatkowe

Słoneczka 3 latki

Co słychać?

23 kwietnia konsultacje indywidualne nie odbędą się z powodu choroby nauczyciela

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami znajdującymi
się w zakładce AKTUALNOŚCI.

W zakładce ALBUM FOTOGRAFICZNY w galerii SŁONECZKA 2023/2024 znajdują się zdjęcia z zajęć w grupie dzieci 3-

Od października 2023 r. w naszej grupie rozpoczęliśmy realizację Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / “Bilingual Future”.

Codziennie prowadzone są zabawy i zajęcia, podczas których dzieci otaczane są słownictwem i zwrotami w języku angielskim poprzez oglądane filmiki, piosenki, zabawy i ćwiczenia w kartach pracy.

Ważnym elementem w nauce angielskiego jest aby rodzice wspomagali dziecko w nauce języka każdego dnia. Wykorzystując materiały zamieszczone na stronie https://portal.bilingualfuture.com  jako element porządkujący kontakt dziecka z językiem w domu, pomagacie mu stawać się dwujęzycznym.

Dzieci realizują  Starter Level „Baby Beetles”.

**************************************************************************************************************************************************

Drodzy Rodzice

Każdy piątek jest w naszej grupie Dniem Zabawek. Tego dnia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę z domu. W pozostałe dni dzieci bawią się zabawkami znajdującymi się w przedszkolu (maskotki również zostają w domu). Dzięki temu nauczymy "Słoneczka" dzielić się z innymi, zachęcimy do zabawy w grupie, unikniemy nieporozumień spowodowanych zabieraniem zabawek przez rówieśników. Dziękujemy.