Rok szkolny 2022/2023 Rok szkolny 2021/2022

Rok szkolny 2022/2023

Światowy Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków bowiem tego dnia obchodzą swoje święto. Nasze przedszkolaki w swoich grupach zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Witamy nowy rok szkolny

Rok szkolny 2022/2023 rozpoczął się 1 września. Już od rana, mury naszej placówki wypełniał gwar rozmów, a wszędzie można było zauważyć, podekscytowane maluchy, którym asystowali rodzice. Z radością przywitaliśmy dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. Jak wiemy, początki te nie zawsze są łatwe, ale wszyscy staramy się stworzyć naszym pociechom sprzyjające i bezpieczne warunki oraz przyjazną, ciepłą atmosferę, co pozwoli na szybką i łagodną adaptację.

• Przedszkole nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Tychach
    ul. Czarnieckiego 5