• rytmika

• życzenia

• Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

PROSIMY O UBRANIE DZIECI W TYM DNIU NA NIEBIESKO.

• Kiermasz świąteczny

Szkolenie dla rodziców

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na skzolenie pt. "Rozwój psychoruchowy w wieku przedszkolnym i zagrożenia cywilizacyjne". Szkolenie odbędzie się dnia 26.03.2024 r. we wtorek w godzinach 16:00 - 16:45 i przeprwoadzone zostanie przez naszych specjalistów.

Srerdecznie zapraszamy!

Teatrzyk

22.03.2024 o godzinie 9:15

do naszego przedszkola przyjedzie teatrzyk z przedstawieniem.

• Sesja fotograficzna

Drodzy Rodzice

W poniedziałek 4 marca w naszym przedszkolu będzie wykonywana bajkowa sesja wiosenna

Prosimy o elegancki strój sukienki, spodnie NIE dresowe, koszulki BEZ NADRUKÓW. Stonowane kolory

Prosimy o przygotowanie opasek, kapeluszy, kaszkietów we własnym zakresie.

Możliwość wykorzystania stylizacji przez studio FOTO PIWNICA.

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice, informujemy, że rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 odbędzie się w dniach 12.02-26.02.2024r. Niezbędne informacje i wnioski do pobrania (od 12.02.2024 r.) znajdują się na stonie: https://oswiata.tychy.pl w zakładce REKRUTACJE

Deklaracja kontynuacji na rok szkolny 2024/2025

W związku z planowaną rekrutacją do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025, prosimy o podpisanie deklaracji kontynuacji przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci, które będą kontynuowały edukację w naszym przedszkolu w roku szkolnym 204/2025.

Deklaracje są dostępne w szatni przedszkola. Prosimy o podpisanie deklaracji do 5 lutego 2024 roku.

• Życzenia świąteczne

• Praca z emocjami

• wigilia w przedszkolu

• Warsztaty

Górnik w przedszkolu

W poniedziałek, 4 grudnia odwiedzi nasze przedszkole Górnik. Zapowiada się niezwykkły dzień. Zapraszamy przedszkolaków.

Zbiórka

Okres świąteczny to czas, który celebrujemy w gronie najbliższych, czas dzielenia się ciepłem i miłością. W tym roku nasze przedszkole postanowiło zorganizować w ramach współpracy z Domem Pomocy Społecznej św. Anna w Tychach zbiórkę produktów żywnościowych, które zostaną przekazane podopiecznym placówki.

Produkty, które można ofiarować w ramach zbiórki: kawa, herbata, pierniczki, ciastka świąteczne, czekolada.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

• Dzień pluszowego misia

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska

W przedszkolu organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla zwierząt w Tychach. Zachęcamy do zaangażowania się. Lista produktów  jest dość szczegółowa, gdyż ważna jest JAKOŚĆ PRODUKTÓW dla zwierząt.

Czasem mniej znaczy ZDROWIEJ (unikniemy niechcianych dolegliwości żołądkowych u milusińskch).

LISTA PRODUKTÓW PIERWSZEJ POTRZEBY ZNAJDUJE SIĘ W PRZEDSZKOLU

Dary dla zwierzaków będą zbierane do 15.12.2023 i zostaną przekazane do Miejskiego Schroniska w Tychach.

Drodzy rodzice!

Od stycznia 2024 roku w przedszkolu istnieje możliwość zorganizowania RYTMIKI dla dzieci. Zajęcia odbywałyby się raz w tygodniu w godzinach podstawy programowej.

Koszt  zajęć to 30 zł miesięcznie.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zapisywanie dzieci u Pań na holu.

Termin zapisów do 14.12.2023 r.

• Przedstawienie w przedszkolu

strona: